به ما اعتماد کنید...

در بخش زیر نمونه بیش از ۱۲۰ ویزای موفق طی ۹ سال اخیر و همچنین نمونه ۱۲۰ پذیرش موفق از بیش از ۴۰ دانشگاه ممتاز قرار داده شده است. بیشتر سعی شده پذیرش‌های سال های ۲۰۱۸ الی ۲۰۲۰ قرار داده شود. پرونده‌های موفق ما حاصل زحمات شبانه روزی تیم پارسیان اپلای می‌باشد.
e7fcebf3-ebc2-4518-9ac1-506c11e662f2-min
من و خواهرم از طریق یکی از دوستان با این موسسه آشنا شده و در اولین جلسه مشاوره تلفنی با مدیریت موسسه جناب آقای مهندس حسین بلندپور آنقدر توضیحات ایشان‌ کامل و واضح بود که بلافاصله والدینمان مقدمات عقدقرارداد با ایشان را انجام دادند و بعد از کمتر ۴ روز من و خواهرم عازم ارمنستان شدیم، از بدو ورود به کشور ارمنستان تیم مجرب این موسسه لحظه به لحظه همراه ما بودند ؛کمک به اجاره منزل ، ثبت نام در کلاس زبان ، تعیین وقت سفارت ، مشاوره جهت آمادگی در مصاحبه سفارت و اخذ پذیرش تحصیلی از چندین دانشگاه وتعداد زیادی خدمات دیگر گوشه ای از خدمات یاد شده این موسسه بوده است، تا اینکه در تایمی که از قبل پیش بینی شده بود جهت انجام مصاحبه به سفارت مراجعه نمودیم. در طی پروسه ی ویزا ساپورت جناب مهندس بلندپور بی نظیر بود در حدی که به یاد دارم به دلیل اختلاف زمانی ارمنستان و امریکا ایشون یک شب بخاطر کارهای ویزای ما تا صبح بیدار بودند و مشاوره میدادند.نتیجه ی تمام این تلاش ها درکوتاهترین مدت موفق به اخذ ویزای آلمان شدیم و این پایان کار نبود و الان هم که در آلمان مشغول گذراندن کلاس های زبان هستیم هنوز مشاوره و همکاری جهت اخذ پذیرش های جدید از دانشگاه ادامه دارد و همین هم باعث گردید تا بحال چندین نفر از دوستانمان را به این تیم حرفه ای معرفی نمائیم.
ساناز و سمیرا رامبد
آلمان - هانوفر | علوم پزشکی
f929479f-9567-4aab-a857-03af030ac93d-min-min
خیلی ها تصمیم میگیرند روند مهاجرت رو خودشون دست بگیرن و اقدام کنن. قطعا با تحقیقو پرس و جو و بررسی سایت هر دانشگاه و شرایط سفارت میشه اینکارو کرد. اما من وقتی با این مجموعه قرارداد بستم که هنوز دانشجو کارشناسی بودم و هیچ وقتی برای تحقیق و پیش بردن کار ها نبود. به قدری پروسه در طی یک مدت کوتاه به دلیل ددلاین های نزدیک به هم، سخت و پرتنش شد که از عهده من خارج بود چنین استرسی رو تحمل کنم. من با موسسات زیادی مشورت کردم اما مهندس حسین بلندپور شخصیتی آروم و خوش اخلاق داشتن و میشه گفت هرتایمی که من سوال پرسیدم یا ابراز نگرانی کردم ایشون پاسخگو بودن و من رو از نگرانی دراوردن. من شرایطی که الان دارم رو مدیون تلاش های ایشونم. بسیار مجموعه منظم و خوش برخودی بود و من از این همکاری واقعا خوشحالم. من هم اکنون دانشجوی ارشد رشته شیمی (انگلیسی زبان) دانشگاه بخوم آلمان هستم.


نگار سنگ‌تراش
آلمان - بوخوم | شیمی
نزدیک‌دو ساله که من با موسسه سفیران پارسیان بلندپور آشنا شدم. دو سالی که مسیر طولانی رو با شما بهتر بگم همراه و کنار شما گذروندم و به هدفی که آرزوش رو داشتم رسیدم. از زمانی که به توصیه مهندس حسین بلندپور عازم ارمنستان شدم تا الان که در المان هستم، راهنمایی ها و کمک های ایشون بود که سختی این مسیر پر از استرس و کم میکرد. مثل برادری دلسوز کنار همه ی بچه ها بودند. بچه هایی که دوستای واقعی شدیم در این مسیر و همچنان وجود ایشان و تجربیاتشون آرامش بخش و تکیه گاه راهیه که تازه شروع کردیم. ممنون از همه ی راهنمایی های بی دریغشون و انرژی فوق العاده ای که در این مسیر برای بچه ها میزارن.

هانیه یخ‌چیان طوسی
آلمان - هانوفر | زیست
8f821f35-0699-40fc-83d5-b6cb183ef81e-min (1)
بعد از اینکه دفعه اول خودم اقدامات ویزای تحصیلی آلمان را انجام‌دادم، متاسفانه ویزای من از طریق سفارت آلمان رد شد. خوشبختانه بعد از اینکه با موسسه سفیران پارسیان بلندپور با مدیریت مهندس حسین بلندپور آشنا شدم پرونده خودم را به این مجموعه سپردم و‌خوسبختانه موفق به دریافت ویزای تحصیلی آلمان شدم.


امیر قنبری
آلمان - هانوفر | مهندسی برق
16df686b-0125-4266-8b64-ca236d229f37-min (1)
هدف من برای تحصیل فقط کشور آمریکا بود، اما با هر موسسه ای که صحبت میکردم این امر رو تقریبا محال میدونستن تا اینکه با موسسه سفیران پارسیان بلندپور آشنا شدم و بعد از مشاوره کاملی که از جناب مهندس حسین بلندپور دریافت کردم بلافاصله با این موسسه قرارداد بستم و‌ خدا رو شکر در مدتی حدودا ۳ ماه ۳ پذیرش موفق در مقطع ارشد برای من اخذ شد و همچنین طی ۳ ماه موفق به دریافت ویزای تحصیلی آمریکا شدم. لازم به ذکر است که من برای پذیرش مدرک زبان نداشتم و با پذیرش مشروط در مقطع ارشد موفق به دریافت ویزا شدم.مرجان
آمریکا - مدیریت پروژه
6601f0f0-add4-43c2-8d80-a8e4c2928796-min (2)
اینجانب محمد محمدی مفتخرم که در مسیر زندگیم و مهاجرت تحصیلیم به آمریکا با موسسه مهاجرتی پارسیان بلندپور مخصوصا خود جناب مهندس حسین بلندپور آشنا شدم و این آشنایی باعث رساندن من به مهم ترین آرزو زندگیم بود که علت اصلی خوشبختی من هست. جناب مهندس بلندپور برای من مثل برادر بودن، هستن و خواهند بود چه در زمینه مهاجرتم و چه در سایر مسائلی که همیشه از ایشان راهنمایی گرفته ام. امیدوارم‌ تمام افرادی که قصد مهاجرت دارند بتوانند از تجربیات عالی این مجموعه و مهندس حسین بلندپور استفاده کنند.محمد محمدی
آمریکا - لس آنجلس | مدیریت MBA

اکنون برای مهاجرت خود اقدام کنید!

جهت طی مراحل مهاجرت خود از کارشناسان پارسیان اپلای مشاوره بگیرید