آشنایی با ارزان ترین دانشگاه های آمریکا

آشنایی با پردرآمدترین شغل های آمریکا 2024

پردرآمدترین شغل های آمریکا 2024 کدامند؟ مهم ترین و اصلی ترین سوالی که افراد قبل از مهاجرت به آمریکا باید به دنبال پاسخ آن بگردند. در واقع تفاوتی ندارد که قصد مهاجرت تحصیلی به آمریکا را دارید یا مهاجرت کاری! به هر حال اگر می خواهید یک زندگی ایده آل را در این کشور تجربه کنید باید به دنبال شغل پردرآمدی در این کشور باشید.

ما در ادامه این مقاله قصد داریم پردرآمدترین مشاغل آمریکا در سال 2024 را معرفی کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

اهمیت انتخاب پردرآمدترین مشاغل آمریکا

اهمیت انتخاب پردرآمدترین مشاغل آمریکا

همانطور که می دانید مهاجرت به کشورهایی نظیر آمریکا، بسیار هزینه بر است. بنابراین همانطور که در بخش قبلی هم به آن اشاره کردیم تفاوتی ندارد که روش مهاجرتی شما چیست! به هر حال باید یک شغل پردرآمد در این کشور داشته باشید تا بتوانید از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود در آمریکا بربیایید. اگر می خواهید برای ادامه تحصیل به کشور آمریکا مهاجرت کنید، بازار کار رشته تحصیلی خود را در این کشور بررسی کنید. همچنین اگر قصد مهاجرت کاری به آمریکا را دارید قبل از هر اقدامی ببینید کدام مشاغل، درآمد بیشتری دارند؟

بیشتر بخوانید» آشنایی با شرایط و قوانین مهاجرت دندانپزشکان به آمریکا در سال 2024 در این مقاله از پارسیان اپلای

سپس برای مهاجرت به آمریکا، اقدامات لازم را انجام دهید.

کسب اطلاعات این چنینی قبل از مهاجرت همچنین احتمال ریجکتی ویزای آمریکا را تا حد زیادی کاهش می دهد، بنابراین به هیچ عنوان اهمیت آن را دست کم نگیرید.

پردرآمدترین شغل های آمریکا 2024 کدامند؟

به طور کلی بهترین و پردرآمدترین شغل های آمریکا عبارتند از:

  • متخصص بیهوشی

متخصص بیهوشی در لیست پردرآمدترین شغل های آمریکا 2024، رتبه 1 را دارد.

درآمد متخصصان بیهوشی در آمریکا به طور میانگین 267.000 دلار در سال می باشد.

وظیفه اصلی یک متخصص بیهوشی در کشور آمریکا، کنترل درد بیمار در طول فرایند درمان با تزریق داروی بیهوشی و مسکن می باشد.

این شغل همچنین بازار کار خوبی هم در کشور آمریکا دارد؛ چرا که در تمامی جراحی ها نیاز به حضور یک متخصص بیهوشی می باشد.

لازم به ذکر است که متخصصان بیهوشی در آمریکا، ساعت کاری مشخصی ندارند و همین امر یکی از اصلی ترین دلایل پردرآمد بودن این شغل می باشد.

  • جراح عمومی از پردرآمدترین شغل های آمریکا

پس از شغل متخصص بیهوشی، جراحان عمومی در آمریکا بیشترین درآمد را دارند. میانگین درآمد یک جراح عمومی در آمریکا حدود 255.000 دلار در سال می باشد.

یکی از دلایل مهم زیاد بودن درآمد جراحان عمومی در آمریکا این است که آن ها پس از سال ها تحصیل و گذراندن دوره های کارآموزی مختلف می توانند به این موقعیت شغلی دست پیدا کنند و در واقع این درآمد به پاس زحمات و تلاش آن ها در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید» با شرایط و قوانین بورسیه تحصیلی در آمریکا در سال 2024 و همچنین میزان بورسیه برای هر رشته آشنا شوید.

  • متخصص زنان و زایمان

رتبه 3 ام لیست پردرآمدترین شغل های آمریکا به شغل متخصص زنان و زایمان اختصاص دارد.

میانگین درآمد یک متخصص زنان و زایمان در آمریکا 239.000 دلار در سال است.

از جمله مهم ترین وظایف متخصص زنان و زایمان می توان به درمان مشکلات ناباروری زوجین اشاره کرد.

  • متخصص ارتودنسی

از دیگر مشاغل پردرآمد در آمریکا می توان به متخصص ارتودنسی اشاره کرد. میانگین حقوق یک متخصص ارتودنسی در آمریکا، 226.000 دلار در سال می باشد.

لازم به ذکر است که متخصصان ارتودنسی در آمریکا علاوه بر درآمد بالایی که دارند از فضای بسیار خوبی برای پیشرفت در موقعیت شغلی خود نیز بهره مند هستند که این خود مزیت بسیار بزرگی محسوب می شود.

  • پزشک عمومی از پردرآمدترین مشاغل در کشور آمریکا

پزشکان عمومی پس از مشاغل بالا بیشترین درآمد را در کشور آمریکا دارند. میانگین درآمد سالیانه یک پزشک عمومی در این کشور 219.000 دلار می باشد.

خوشبختانه در کشور آمریکا به دلیل دارا بودن سیستم های پزشکی و درمانی بسیار پیشرفته، فضای کافی برای پیشرفت کادر درمانی فراهم است. این موضوع به اندازه درآمد بالا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

  • روانپزشک

روانپزشکی در آمریکا

در کشور آمریکا به همان اندازه ای که به سلامت جسم افراد اهمیت داده می شود، سلامت روان آن ها نیز حائز اهمیت است. به همین دلیل است که فعالان حوزه روانشناسی در کشور آمریکا، درآمد بالا و فضای کافی برای رشد دارند.

میانگین درآمد یک روانپزشک در آمریکا 217.000 دلار در سال می باشد.

  • متخصص پروتز دندان

یکی دیگر از حوزه های دندانپزشکی بسیار پردرامد در کشور مریکا، حوزه تخصصی پروتز دندان می باشد. میانگین درآمد یک متخصص پروتز دندان در آمریکا 215.000 دلار در سال می باشد.

  • خلبانی و کمک خلبانی

از مشاغل مربوط به شاخه های پزشکی، دندانپزشکی و روانشناسی که بگذریم عنوان بهترین و پردرآمدترین شغل در آمریکا به شغل خلبانی و کمک خلبانی می رسد.

به طور میانگین یک خلبان در آمریکا به طور سالیانه حدود 187.000 دلار درآمد کسب می کند که پس از شغل متخصص پروتز دندان، بیشترین درآمد می باشد.

  • دندانپزشک عمومی از پردرآمدترین شغل های آمریکا 2024

از دیگر مشاغل بسیار پردرآمد و البته آینده دار در کشور آمریکا می توان به شغل دندانپزشکی اشاره کرد.

میانگین درآمد سالیانه یک دندانپزشک عمومی در آمریکا، 176.000 دلار است.

  • مشاغل مربوط به حوزه های مدیریتی

اگر به رشته های مدیریتی نظیر مدیریت اطلاعات و یا مدیریت بازاریابی علاقه مند هستید با مهاجرت به آمریکا موقعیت های شغلی خوب و پردرآمدی خواهید داشت.

لازم به ذکر است که برای رسیدن به موقعیت شغلی مدیریت اطلاعات و یا  بازاریابی در آمریکا باید رزومه تحصیلی و کاری موفق و حرفه ای داشته باشید.

نتیجه گیری بررسی پردرآمدترین شغل های آمریکا 2024!

ما در این مقاله سعی کردیم پردرآمدترین مشاغل آمریکا را معرفی کنیم تا اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید بتوانید شغل مناسبی را با توجه به رزومه تحصیلی، کاری و به طور کلی علاقه مندی های خود انتخاب کرده و براساس آن اقدامات لازم جهت مهاجرت به آمریکا را انجام دهید.

در آخر شما عزیزان می توانید سوالات و یا تجربیات خود از قرارگیری در موقعیت های شغلی پردرآمد در آمریکا را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

در این رابطه بخوانید...

آخرین نوشته‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *