بررسی شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد

صفر تا صد مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی را در صفحه مخصوص آن بخوانید.

آیا درباره میزان مبلغ سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌دانید؟ مهم‌ترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد چیست؟ چگونه می‌توانیم اقامت در قبرس شمالی را اخذ کنیم؟ قبرس شمالی یکی از مناسب‌ترین سرزمین‌ها برای مهاجرت و زندگی است. یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ اقامت این کشور سرمایه‌گذاری است. در این مقاله قصد داریم درباره سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی، مزایای آن، و همچنین شرایط مهم برای انجام آن بپردازیم. با پارسیان اپلای همراه شوید.

اقامت در قبرس شمالی از طریق سرمایه‌گذاری چگونه است

کشور قبرس کشوری واقع در شرق دریای مدیترانه بوده که به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. جمعیت قبرس چیزی در حدود 166 هزار نفر است. قبرس شمالی قسمت ترک‌نشین این کشور محسوب می‌شود، در حالی که قسمت جنوبی عضوی از اتحادیه اروپا است. کشور قبرس در سال‌های اخیر رشد اقتصادی بسیار مناسبی داشته است و به همین دلیل نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران بین‌المللی به این کشور جلب شده است. با افزایش سرمایه‌گذاران بین‌المللی که در این کشور سرمایه‌گذاری کرده‌اند، نرخ بیکاری نیز کاهش قابل توجهی داشته است. سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی از جمله روش‌هایی است که می‌توان به وسیله آن اقامت این کشور را اخذ کرده و از مزایای آن نیز بهره‌مند شد. برخی از مزایای اخذ اقامت در قبرس شمالی به وسیله سرمایه‌گذاری عبارت است از:

 • مالیات بسیار کم
 • نیاز نداشتن به هیچگونه مدرک زبان
 • اخذ اقامت سریع
 • استفاده از حقوق شهروندی قبرس
 • بازگشت سریع سرمایه
 • پایین بودن هزینه سرمایه‌گذاری
 • معاف بودن از مالیات در صورت سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری

مهاجرت به قبرس شمالی

دلایل سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی

قبرس شمالی را به عنوان یکی از امن‌ترین مکان‌ها برای زندگی می‌شناسند که هزینه ملک هنوز در آن پایین است. این کشور با داشتن آب و هوایی بسیار مناسب و ایده‌آل، ارتباط‌های هوایی مناسب، و همچنین سواحل خیره‌کننده و جذاب مکانی بسیار مناسب برای زندگی است. البته شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد می‌تواند بسته به روشی که انتخاب می‌کنید متفاوت باشد. برخی از دلایلی که موجب علاقه بسیاری از سرمایه‌گذاران به سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌شود عبارت است از:

آشنایی با شرایط مهاجرت تحصیلی به سوئد از مشهد را در مقاله مربوط به آن مطالعه کنید.

اقتصاد غیروابسته به اروپا

همانطور که پیش‌تر گفتیم قبرس شمالی عضوی از اتحادیه اروپا نیست. این امر در گذشته یکی از نقاط ضعف این کشور محسوب می‌شد؛ این در حالی است که امروزه نبود این کشور در اتحادیه اروپا به یکی از نقاط قوت آن تبدیل شده و نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران بین‌المللی را به خود جلب کرده است. پوند انگلیس یکی از واحدهای غیررسمی پول قبرس است و تمام اراضی و املاک با همین واحد پولی مبادله می‌شوند؛ علاوه بر این شما می‌توانید از همین ارز در تمام مراکز خرید، رستوران‌ها، و… نیز به جای لیر ترکیه استفاده کنید. با پایین آمدن ارزش یورو در سال‌های اخیر، ارزش ملک در دیگر کشورهای حاشیه مدیترانه پایین آمده است. با وجود چنین شرایطی بسیاری از سرمایه‌گذاران به سمت قبرس شمالی آمدند که این امر نیز موجب افزایش قیمت ملک در چند سال اخیر شد.

عدم نیاز به ویزا

یکی از بهترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد، عدم نیاز به ویزا است. ایرانیان اجازه دارند تا 90 روز بدون نیاز به هیچگونه ویزا یا اقامتی در این کشور بمانند. برای رفت و برگشت به این کشور تنها به یک بلیط رفت و برگشت نیاز خواهید داشت.

آب و هوای دلپذیر

کشور قبرس به دلیل نزدیکی به دریای مدیترانه آب و هوای بسیار فوق‌العاده‌ای داشته و مکانی عالی برای اقامت است. حداکثر دمای قبرس در ماه تابستان 35 درجه و حداقل دمای آن در زمستان 5 درجه است. با حضور در این کشور می‌توانید بیش‌ از بیش از 300 روز آفتابی در سال با هوایی دلپذیر لذت ببرید. به همین دلیل است که در فصل‌های بهار گردشگران زیادی این جزیره را برای گشت و گذار و تفریح انتخاب می‌کنند. سرمایه‌گذاران نیز با سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌توانند اقامت این کشور را دریافت کرده و از آب و هوای بی‌نظیر آن لذت ببرند. پارسیان اپلای برای افزایش اطلاعات شما زندگی دانشجویی در کانادا را برای شما به طور کامل بررسی و شرح داده است.

قیمت پایین املاک

قیمت املاک در قبرس شمالی از قسمت جنوبی و حتی ترکیه نیز کم‌تر است. علاوه بر این بسیاری از شرکت‌‌های ساختمانی شرایط بسیار مناسب و ایده‌آلی را برای مشتریان خود در پروژه‌های مختلف در نظر می‌گیرند؛ که این خود برای افرادی که نمی‌خواهند هزینه خرید ملک را یکجا پرداخت کنند نقطه قوت بسیار قابل توجهی است.

افزایش ارزش سرمایه

یکی دیگر از مزایای سرمایه‌ گذاری در قبرس شمالی، افزایش ارزش قیمت ملک و زمین در سال‌های گذشته است. این افزایش نشان‌دهنده رشد بالای اقتصادی املاک این کشور است. یکی از دلایل عدم مشاهده رکود اقتصادی در این کشور پرداخت هزینه مورد نیاز برای ساخت پروژه‌های مختلف بدون استفاده از وام بانکی است؛ در واقع شرکت‌های خصوصی با سرمایه شخصی خود اقدام به ساخت پروژه‌های گوناگون می‌کنند. البته اگر به دنبال سود مناسبی هستید بهتر است سرمایه‌گذاری بلندمدت را در نظر داشته باشید. با توجه به نوسانات شدید ارز در ایران، سرمایه گذاری در قبرس می‌تواند شرایطی بسیار مناسب برای داشتن درآمد ارزی باشد.

مهاجرت تحصیلی از مشهد

مهم‌ترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد

حال که با مزایای سرمایه‌گذاری در قبرس و اقامت در این کشور آشنا شدیم، بهتر است درباره شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی نیز صحبت کنیم. روش‌های مختلفی برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به قبرس وجود دارد که هر یک از این روش‌ها شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارند. توصیه می‌شود از روش‌هایی استفاده کنید که امنیت مالی بیش‌تری برای شما داشته باشند تا بتوانید نتایج مناسبی از سرمایه‌گذاری خود دریافت کنید. برخی از بهترین و رایج‌ترین روش‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری به قبرس شمالی عبارت است از:

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی با ثبت شرکت

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی ثبت شرکت است. یکی از مهم‌ترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد با ثبت شرکت، داشتن یک طرح کسب و کار قوی و نوآورانه است. برای ثبت شرکت در قبرس شمالی حالت‌های مختلفی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
 • ثبت شرکت سهامی عام
 • دفتر نمایندگی
 • شرکت تضامنی شخصی
 • شرکت مدنی

از جمله مدارکی که برای سرمایه‌گذاری در قبرس از طریق ثبت شرکت به آن‌ها نیاز خواهید داشت عبارت است از:

 • مدارک هویتی معتبر
 • پاسپورت معتبر
 • ثبت شرکت و نام‌گذاری آن
 • ارائه بیزینس پلن
 • مدارک تحصیلی معتبر
 • عدم سابقه کیفری

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی با خرید ملک

از دیگر روش‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری به قبرس شمالی خرید ملک در این کشور است. این روش را می‌توان یکی از محبوب‌ترین روش‌ها میان سرمایه‌گذاران دانست. یکی از مهم‌ترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد، خرید ملکی به ارزش 300 تا 500 هزار یورو است. با این روش دیگر نیازی به حضور و زندگی در قبرس نخواهید داشت. برای اخد اقامت قبرس نیز تنها کافیست که ملک خریداری شده را به مدت 3 سال در مالکیت خود نگه دارید. خرید ملک مطمئن‌ترین روش سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی است. سند ملک‌های کشور قبرس به سه نوع تقسیم می‌شوند که عبارت است از:

 • سند ترکی (از قابل اطمینان‌ترین انواع اسناد که امروزه بسیار کمیاب شده است.)
 • سند تی ام دی (املاک با سند تی ام دی غصبی هستند. توصیه می‌شود که از این نوع اسناد به هیچ وجه استفاده نکنید.)
 • سند معاوضه‌ای (این سند به افرادی که ملک خود را با ملکی در قبرس تعویض کنند تعلق خواهد گرفت.)

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی با کارآفرینی

سومین روشی که از آن برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به قبرس استفاده می‌کنند، کارآفرینی و احداث کسب و کاری جدید است. برای استفاده از این روش باید طرحی نوآورانه و جدید را ارائه داده و نشان دهید که می‌توان از اجرای این طرح به درآمد رسید. این ایده باید بتواند برای کشور قبرس درآمدزایی کرده و موجب ایجاد فرصت‌های شغلی جدید شود. با استفاده از این روش می‌توانید اقامت دائم قبرس شمالی را برای خود و خانواده، و همچنین فرزندان زیر 18 سال خود اخذ کنید. البته در ابتدا اقامت یک ساله، و در ادامه اقامت دائم به شما تعلق خواهد گرفت. بهتر است برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به قبرس با استفاده از این روش به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • ایده و بیزینس پلن خود را به صورت کاملاً واضح مشخص کنید.
 • اهدافی که از راه‌اندازی این کسب و کار در ذهن دارید را روشن کنید.
 • تیمی که در این مسیر به شما کمک می‌کنند را معرفی کنید.
 • هزینه‌های مربوط به ثبت این کسب و کار جدید را به طور کامل پرداخت کنید.
 • میزان هزینه‌ای که برای راه‌اندازی این ایده به آن نیاز دارید را به دقت مشخص کنید.
 • از تامین هزینه‌های کسب و کار خود تا چند سال اول اطمینان کامل داشته باشید.

به طور خلاصه

همانطور که در پارسیان اپلای خواندید، کشور قبرس که از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده است یکی از بهترین و مناسب‌ترین کشورها برای اقامت و زندگی است. یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به قبرس شمالی سرمایه‌گذاری است. در این مقاله به بررسی شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد پرداخته و بهترین روش‌ها برای انجام آن را معرفی کردیم. از شرایط مهاجرت سرمایه‌گذاری به قبرس شمالی می‌توان به خرید ملک، ثبت شرکت، و همچنین راه‌اندازی کسب و کار با ایده‌ای جدید اشاره داشت.

در این رابطه بخوانید...

آخرین نوشته‌ها

یک پاسخ

 1. درود و ارادت
  ممنون می شم شرایط مهاجرت با خرید ملک را ارسال بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *